Спортивный комплекс
Арена-Крым
Республика Крым
 Город Евпатория

- Євгенію Вікторовичу розкажіть як проходить навчально-тренувальний збір в Євпаторії, і що у Вас заплановано на цей збір?

- Вперше в моїй тренерський практиці, на навчально-тренувальний збір ми приїхали в Євпаторію. Керівництвом клубу в особі Полуніна Андрія Вікторовича були створені гарні умови для проведення збору. Тренування ми проводимо на спортивному комплексі «Арена-Крим», де є гарні поля для тренувань, а саме головне є спаринг партнери.

Зараз ми працюємо в двохразовому режимі. На цьому зборі у нас заплановано чотири спаринги: 2 липня з «Буковиною», 6 липня зі дніпродзержинською «Сталю» та харківським «Геліосом». Один матч ми вже закінчили перемогою 1:0 з молодіжною командою «Зоря». Для першої гри, і враховуючи навантаження, ми побачили над чим треба працювати, відрізки були непогані. І головне в контрольних матчах задача команди вистроїти ігрові зв'язки. Враховуючи погодні умови, хлопці працюють з гарним настроєм, розуміючи що на нас очікує непростий старт чемпіонату, і ми повинні бути готові як функціонально так і тактично.

- Розкажіть з ким клуб вже розірвав контракт і хто з новачків зараз є в команді?

- Шість чоловік покинуло команду по різним причинам: Чурілов Олександр підписав контракт з «Говерлою», Костишин Руслан закінчив кар’єру, Євстафієв Дмитро по сімейним обставинам покинув команду, Тарасенко Олександр прийняв пропозицію ФК «Суми», Полтавець Роман за тур до закінчення чемпіонату відчув біль у коліні і потребує лікарського втручання, також втрата для нашої команди Дмитро Ховбоша у якого виник біль у спині і потребує лікування. Я від імені керівництва клубу та всіх вболівальників хотів би подякував цим футболістам, і побажав їм успіхів на футбольній ниві.

Що стосується новачків: то ми вже заключили контракт з Максимом Лавренюком, вболівальники зі стажем повинні пам’ятати його, так як він вже захищав кольори «Нафтовика», більш всього залишиться в команді Васильєв Денис, на перегляді в нас захисники Антонюк Дмитро («Арсенал» Біла Церква) та Лещенко Максим (молодіжний склад «Кривбасу»), Прокопченко Віталій (кращий бомбардир «Титану»), так як введено новий регламент чемпіонату, в якому сказано що кожен клуб повинен мати п’ять своїх вихованців. Зараз в команді знаходиться три наших вихованці: Шведченко Максим, Жаріков Дмитро, Руженський Олексій.

- В минулому чемпіонаті «Нафтовик» мало забивав, чи не потрібно підсилити саме лінію нападу?

- Саме з цих міркувань ми запросили Прокопченко Віталія, щоб створити конкуренцію серед нападників, і гадаю що в наступному чемпіонаті ми будимо забивати більше м’ячів.

- Як ви відноситесь до того що тепер в першій лізі буде лише 16 команд?

- Не мені приймати таке рішення, таке рішення було прийняте, від себе можу тільки добавити що ті команди в яких проблеми з фінансуванням і не відповідають першій лізі, там де футболісти не отримують зарплатню по пів року, не повинні мучити ні футболістів, ні вболівальників. На наступний чемпіонат вже відомо що з другої ліги буде заходити чотири команди, і перша ліга знову буде складатися з 18-ти команд.

- Прокоментуйте результати жеребкування та календар для «Нафтовика»?

- Вже неодноразово телефонували журналісти, і я відповідав на це питання, якщо в першій лізі 16 команд, то повинно бути одна гра вдома, одна на виїзді, і мені не зрозуміло чому в перших чотирьох турах ми граємо три гри на виїзді.

- Які задачі стоять перед командою на наступний чемпіонат?

- Наша команда в минулому чемпіонаті зайняла п’яте місце, тому в цьому чемпіонаті ми повинні зайняти місце не нижче п’ятого, а вже конкретні задачі будуть поставлені вже після зустрічі з керівництвом клубу.


Источник: http://www.fcnaftovyk.com.ua/